ثبت شرکت در غرب تهران

پیش از صحبت از ثبت شرکت در غرب تهران ، همانطور که می دانید ثبت شرکت یک کار کاملا تخصصی می باشد و برای انجام این کار شما نیاز به یک مشاور و یا متخصصی دارید که مراحل انجام کار را به شکل درست پیش برده و شما را در این زمینه راهنمایی کند.

همکاران ما با سالها تجربه در این مسیر کنار شما هستند. در قدم اول لازم است تقسیم بندی مناطق تهران را بر اساس جهت های جغرافیایی بدانیم .

ثبت شرکت در غرب تهران

محله‌های غرب تهران :

پونک ، صادقیه ، ستارخان ، جنت آباد ، شهر زیبا ، شهران ، طرشت ، گیشا ، چیتگر ، شهرک اکباتان ، تهرانسر ، آزادی ، حصارک ، فردوس ، کن ، وردآورد

 

امروزه به جهت صرفه جویی در وقت و هزینه ها ، ترجیح بر آن است که امور اداری و تجاری در محدوده محل کار و محل زندگی افراد انجام شود . همین امر خود باعث تسریع انجام کارها نیز خواهد شد .

ثبت شرکت :

جهت ثبت شرکت خود میتوانید به چند روش اقدام نمایید :
۱- از طریق لینک رو به رو درخواست خود را ارسال کنید : درخواست ثبت شرکت که پس از ارسال درخواست ، درخواست شما بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد.
۲- جهت مشاوره رایگان زمینه ثبت انواع شرکت با شماره ۸۸۲۳۱۰۰۲ تماس حاصل نمایید .
۳- میتوانید حضورا به آدرس ثبت نارین مراجعه کرده و راهنمایی ها و مدارک لازم را دریافت نمایید .

با توجه به همه گیری بیماری کرونا این امکان برای شما مشتریان گرامی وجود دارد که تمامی امور به صورت غیر حضوری انجام شده و وکیل به نمایندگی از شما جهت دریافت مدارک به اداره ثبت شرکت ها و سازمان امور مالیاتی مراجعه کند.

جهت اطلاع از انواع شرکت ها و مدارک مورد نیاز ثبت آنها مطلب زیر را مطالعه نمایید :
ثبت شرکت

 

 

ثبت نارین مشاور شما در تمام مراحل ثبت شرکت در تهران و سراسر ایران می باشد ، برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ثبت شرکت با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۲۳۱۰۰۲

۰۹۱۲۰۵۳۲۳۸۶©2021 ثبت نارین | سامانه تخصصی ثبت شرکت, ثبت برند و رتبه بندی شرکت ها