تغییرات ثبت شرکت در سال ۱۴۰۱

تغییرات ثبت شرکت در سال ۱۴۰۱

 

تغییرات ثبت در سال ۱۴۰۱

 

 

ثبت شرکت در سال ۱۴۰۱ چه تغییراتی دارد؟

 

موضوع ثبت شرکت به تازگی مورد توجه بسیاری از صاحبان مشاغل قرار گرفته است. دلیل این امر نیز قانونی شدن کلیه فعالیت‌های شرکت و شفاف بودن مراودات مالی است. اطمینان به اشخاص حقوقی بسیار بیشتر از اشخاص حقیقی بوده و قراردادهای میان سازمان‌های دولتی، با اشخاص حقوقی و شرکت‌ها است. بنابراین شما این امکان را خواهید داشت تا بتوانید با انواع مختلف سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های خصوصی و دولتی وارد همکاری شده و قرارداد‌های مهمی عقد کنید. این امر باعث رشد و پیشرفت تجاری و مالی مناسبی برای شرکت شما در سطح ملی و بین المللی می‌شود. همچنین این امکان وجود دارد تا به مزایده ها و مناقصات شرکتی راه یافته و سود بسیار مناسبی را از این طریق ایجاد کنید. در حالت کلی باید بگوییم با ثبت شرکت کلیه‌ی فعالیت‌‌های مربوط به شرکت جنبه رسمی و قانونی پیدا کرده و قابل پیگیری خواهند بود.

پس اگر می‌خواهید‌ فعالیت تجاری و یا غیر‌تجاری منظمی را آغاز کنید، بهتر است از طریق ثبت شرکت شروع کنید. ثبت شرکت همانند دیگر کارهای اداری، دارای روندی مرحله‌ای و بر اساس اصول و قواعد خاصی است. پیشرفت تکنولوژی باعث شده روند ثبت شرکت سرعت پیدا کند. در گذشته شما مجبور بودید برای ثبت شرکت به سازمان ثبت شرکت‌های استان خود مراجعه کنید. ولی هم‌اکنون شما می‌توانید با ورود به سامانه ثبت شرکت‌ها مراحل ثبت شرکت را به صورت آنلاین انجام دهید.

هرساله شاهد تغییرات روند و مدارک در این زمینه بودیم ولی در سال۱۴۰۱ میزان این تغییرات نزدیک صفر است. می‌توان گفت تنها قانون جدید اداره ثبت شرکت‌ها، ثبت‌نام در سامانه و دریافت کد ثنا است.

 

کلیه اعضای هیئت مدیره شرکت‌های تازه تاسیس(تمامی اعضا و بازرسین) و شخص تحویل گیرنده مدارک در استان تهران، باید در سامانه ثنا ثبت نام کرده و کد ثنا دریافت کنند. برای استان‌های دیگر این قانون فقط شامل مدیرعامل و شخص تحویل گیرنده مدارک است.

 

ثبت نارین مشاور شما در تمام مراحل ثبت شرکت می باشد، برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ثبت شرکت با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۲۳۱۰۰۲

۰۹۱۲۰۵۳۲۳۸۶

6 دیدگاه ها

 1. ناشناس گفت:

  بسیار عالی
  یعنی دیگه تغییر نکرده است شرایط ثبت ؟

 2. ناشناس گفت:

  یعنی دیگه تغییر نکرده است شرایط ثبت ؟

 3. ناشناس گفت:

  عایا صاحب امتیاز سیکل داشته باشد میتوادند مجوز کمپ بگیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.©2021 ثبت نارین | سامانه تخصصی ثبت شرکت, ثبت برند و رتبه بندی شرکت ها